back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adriatik Alimadhi

Përvjetori i 80 i një dëshmori të përfolur dhe pak dritë mi Ramiz Aranitasin – Dervishi – Aranitasi – Alimadhi

“Heroi i popullit" Ramiz Aranitasi u vra nga Ali Kajmaku për hakmarrje dhe 200 sterlina angleze nga Kastriot Dervishi Në fshatin Aranitas, u përkujtua 80-vjetori i...

21 Tetori i vitit 1943 – Vrasja e 67 ballistëve lushnjarë e kryer nga kriminelët komunistë dhe krimineli Mehmet Shehu nga Adriatik Alimadhi

21 Tetori i vitit 1943 Vrasja e 67 ballistëve lushnjarë e kryer nga kriminelët komunistë dhe krimineli Mehmet Shehu. nga Adriatik Alimadhi Më 21 tetor të vitit 1943, në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.