back to top
27.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Adem Istrefi

Largohet Baca Adem Istrefi – Shkrimtari që na la peng fjalën… – Behar Gjoka & Flamur Gashi

Largohet Baca Adem Istrefi - Shkrimtari që na la peng fjalën... nga Behar Gjoka & Flamur Gashi U shua dielli për shkrimtarin Adem Istrefi! nga Flamur...

Peshorja e Fateve – nga Adem Istrefi

Peshorja e Fateve* nga Adem Istrefi ...Dhe për fjalën e shkruar fati gjithmonë ndërron masën në peshore   Fati i librave në shumëkohësi nuk mund të jetë si fati...

Sigurimi i Shtetit dhe Thashethemnaja e Shkrimtarëve të Realizmit Socialist

Dokumenti në fjalë, i cili mban datën 10.08.1972, dhe i sigluar “Sekret”, është një informacion i Drejtorit të Drejtorisë së Punëve të Brendshme të...

Retrospektivat e një ditari të rëndësishëm poetik Gjekë Marinaj

Retrospektivat e një ditari të rëndësishëm poetik Gjekë Marinaj Mbi antologjine poetike "Anatomia e Brymës" e Shefqet Dibranit Shefqet Dibrani dhe "Anatomia e Brymës" janë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.