back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ada Halilaj

Nana jeme… nga Ada Halilaj

Nana jeme... nga Ada Halilaj Nana jeme ka veç 8 vite shkollë, nuk flet gjuhë të huaja, nuk përdor fjalë të vështira, nuk ka udhëtu botën,...

Në qytetin e Dantes me folë për Denatën… nga Jozef Radi

Në qytetin e Dantes me folë për Denatën... nga Jozef Radi (nji shkrim mbi librin “Kohë e Mohueme” i Denata Ndreces për të cilin kam folë...

Tri poezi nga Elida Rusta – Enkeleda Ristani – Ada Halilaj – dhe nji përpjekje me lexue ndër klithmat e ajkunave

  Përpjekje me lexue ndër klithmat e ajkunave shpirtin e poezisë së sotme shqipe... esse nga Jozef Radi Shpesh ndër lexime të mia, herë të ngutshme...

Nji grua… shumë gra… dhe miliona gratë… nga Ada Halilaj

Nji grua... shumë gra... dhe miliona gratë...* nga Ada Halilaj Unë jam një nga një milion e katërqind e tridhjetë e një mijë e shtatëqind e...

Ji dashnia jote e Parë! nga Ada Halilaj

Ji dashnia jote e Parë! nga Ada Halilaj Kundër tana profecive, rregullave, parimeve të shenjta e laike, diktimeve me gojë e shkrim, kërcënimeve e ndëshkimeve, propagandave...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.