back to top
16.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Prill, 2024

Robin Williams (1952-2014) Carpe diem

Gazeta

Robin William (1952-2014)
Robin William (1952-2014)

“Jeto çastin,

këpute trëndafilin atherë kur duhet,

ndoshta duket e çuditshme kur thuhet,

po secili prej nesh në kët dhomë nji ditë ka me rreshtë së marri frymë,

do të kthehet në diçka të ftohtë e do të vdesë!”

Related Images:

More articles

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.