back to top
15.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024

Jose Mourinho – Futbolli

Gazeta

Jose Mourinho 2014
Jose Mourinho 2014

“Kush njeh vetëm futbollin,

nuk njeh asgjë…!”

Related Images:

More articles

1 Koment

  1. Jose Murinho, është nji prej personazhet ma të randsishëm të futbollit të dhjetë viteve të fundit, ndoshta është njëri prej yjeve të futbollit, i cili vërtetë ka krijuar polemika të shumta, po mbetet njiherësh edhe fitues i madh! Kjo shprehje e tij për futbollin më pëlqen, sepse futbolli nuk është thjesht nji lojë që luhet vetëm me këmbë…

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Portali Radiandradi.com, prej 11 vitesh dhuron kontribute të përditshme në shumë fusha të kulturës, historisë dhe vlerave shqiptare. Herë pas here siti ka nevojë për mirmbajtjeje, rikonstruktim si dhe rikonceptim në formatin letër. Për ta mbajtur këtë punë shumvjeçare, ndër më seriozet dhe më të lexuarat që të vazhdojë aktivitetin bëhet e domosdoshme mbështetja e lexuesve.

Jozef Radi

Redaktor i Radi & Radi

Artikujt e fundit

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.