back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Kor 1, 2024

Lamtumira e Bejkush Birçes… – nga Adriatik Dosti

Lamtumira e Bejkush Birçes... nga Adriatik R. Dosti Është shuar sot në Tiranë, pranë familjes së tij, në moshën 87 vjeçare, një ndër emrat e shquar...

Shuhet Shërbëtori i së Keqes… – nga Adriatik R. Dosti

Shuhet Shërbëtori i së Keqes... nga Adriatik R. Dosti Ndaj dhe ju idhtaret e tij besnikë ndër vite keni gjithë “të drejtën” e mundëshme sot që...

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare

Ndahet nga jeta në moshën 88-vjeçare shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare Letërsia e Kadaresë ka dhënë një kontribut të çmuar në krijimin e gjuhës dhe letërsisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.