back to top
25.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 7, 2023

“Pranvera vieneze” në kandvështrimin tim – nga Leon Lekaj

“Pranvera vieneze” në kandvështrimin tim nga Leon Lekaj Sapo zbrisje në Vienë, ekzistonte një ndjesi shtypëse, e cila nuk të lëshonte lehtë dhe të jepte pak...

Raporti i votave në Tiranë si tregues i së ardhmes – nga Përparim Gjeka

Raporti i votave në Tiranë si tregues i së ardhmes nga Përparim Gjeka Zgjedhjet për kryetar bashkie në Tiranë më 14 Maj janë eksperimentale në...

Prezantimi i programit politik të ASH-ë – nga Albert Bikaj

Prezantimi i programit politik të ASH-ë nga Albert Bikaj Pjesë nga fjalimi në Kuvendin e IV të Alternativa Shqiptare, Tuz, Malësi Në jetën e përditshme fjala “politikë”...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.