back to top
32.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Mar 17, 2023

“Fundjava me Musine Kokalarin në Vjenë” – Referent Jozef Radi

"Fundjava me Musine Kokalarin në  Vjenë" Referent Jozef Radi 1. Paralelet e jetës së Musine Kokalarit e të Jozef Radit janë shumë të fuqishme. Të dy janë...

Nga jeta e Gjeniut – Honore de Balzak, shkrimtari i periferisë – nga Albert Vataj

Nga jeta e Gjeniut - Honore de Balzak, shkrimtari i periferisë nga Albert Vataj Jeta e këtij “Napoleoni” që zotëroi historinë e Francës dhe letërsisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.