Arkivë për » Shkurt 13th, 2023 «

McGonigal, i zhytur deri në grykë në marrëdhënie sekrete me Edi Ramën – ‘Washington Post’

McGonigal, i zhytur deri në grykë në marrëdhënie sekrete me Edi Ramën ‘Washington Post’- February 13, 2023 Nuk dinë të ndalur shkrimet e medieve të mëdha amerikane për skandalin e Charles McGonigal, Lexo Me Teper.

Kosova dhe fati i saj (1956) – nga Rexhep Mitrovica

Kosova dhe fati i saj (1956) nga Rexhep Mitrovica Problemi që duem ta cekim sot, asht një nga problemet e mbëdha, nemos ma i madhi i Shqypnisë. Asht një proces që ka Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook