back to top
25.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Shk 5, 2023

Rrokadë e vlerave – si thelb shpjegimi i diktaturës… koment nga Arben Borshi – “Njeriu Përballë Përbindëshit” i Jozef Radit

Rrokadë e vlerave - si thelb shpjegimi i diktaturës… koment nga Arben Borshi mbi librin: “Njeriu Përballë Përbindëshit” i Jozef Radit Duke lexuar librin-dokument të Jozef...

Henrik Gjoka – Proza si memorial negromant i diktaturës dhe reflekset të saj si dokuart – nga Dr. Leka Ndoja

Vepra e Botuar e Henrik S. G. Për të pasur lexuesit një ide mbi vepën Henrik S. G. e i cili jeton në Francë prej...

Dy shkrime për një vajzë një program dhe një sistem… – nga Elona Caslli & Sonila Meço

Dy shkrime për një vajzë një program dhe një sistem... nga Elona Caslli & Sonila Meço Dy shkrime, për një vajzë, një sistem dhe një program,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.