back to top
17.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Gus 6, 2021

Dacibaot shqiptare dhe demaskimet politike – nga Xhafer Sadiku

  Dacibaot shqiptare dhe demaskimet politike  nga Xhafer Sadiku Besnikët e Partisë së Punës së Shqipërisë, informatorët kryesorë të Sigurimit të Shtetit. Në Kongresin e Pestë, (1966) PPSH...

Qyfyre nga syfyret e diktaturës – nga Artan Gjyzel Hasani

Qyfyre nga syfyret e diktaturës nga Artan Gjyzel Hasani Viti 1979. Na çuan të vizitojmë Kombinatin e Autotraktorëve dhe Ekspozitën Shqipëria Sot. Një ritual propagandistik kombëtar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.