back to top
32.5 C
Tirana
E shtunë, 22 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkivat Përditshëm Maj 17, 2021

Portali “Diaspora Shqiptare” po e hibridizon diasporën – nga Elida Buçpapaj

Portali  “Diaspora Shqiptare” po e hibridizon diasporën –  nga Elida Buçpapaj Ka disa kohë që është vënë në qarkullim portali “Diaspora Shqiptare” - nën drejtimin e...

“Isha e lumtur për diferencën time…” – nga Alba Kepi

"Isha e lumtur për diferencën time..." nga Alba Kepi Mes meje dhe të gjithë anëtarëve të familjes time nuk ekzistonte një gënjeshtër e zbukuruar.  Historia jonë qe historia e qytetit tim.  E...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.