back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

ARCHIVE

Arkiva Vjetore 2019

Koncertin i Filarmonisë së Vienës 2019 dhe dirigjenti Christian Thielemann

Koncertin i Filarmonisë së Vienës 2019 dhe dirigjenti Christian Thielemann Christian Thielemann, dirigjenti gjerman 60 vjeçar, (lindur në Berlin, më 1 prill 1959), do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.