Nyjet-Arkivit për » Letrat e Lolës «

Letrat e Lolës nga Mark Simoni

Lola Shehi, mbasi i dhuroj krejt nji jetë ftohtësisë së shifrave e llogarive, nji ditë u ul me mjaft droje te ëndrra e saj të hershme: poezia… dhe zbuloi aty Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook