Nyjet-Arkivit për » Lefter Ballabani «

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? – nga Genci Hoti

Kur, Pse dhe Si u formua teoria pellazgjike mbi gjenezën e Gjuhës Shqipe? nga Genci Hoti Kritika mbi një teori që mbizotëron sot në Shoqërinë Shqiptare pa ja kuptuar pasojën dhe çfarë Lexo Me Teper.

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin… – nga Lefter Ballabani

Një klithmë trishtimi që bren dhe gurin…* nga Lefter Ballabani Buzëqeshja ime këtu në këtë foto është fallso, se zemra po më del nga kraharori. Po ikën dhe ky, i dyti. Dhimbje Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook