Nyjet-Arkivit për » Dhora Leka «

Klithma e dhimbjes… nga Ervina Toptani

Klithma e dhimbjes… nga Ervina Toptani Ka raste kur nëpërmjet të shkruarit, dëshiroj me gjithë shpirt të derdh jashtë gjithë dhimbjen e tmerrshme që më paralizon plotësisht çdo ind e nerv të Lexo Me Teper.

Spiunët e spiunëve – nga Nebil Çika dhe nji refleksion nga Jozef Radi

Mbi debatin e pafundmë… refleksion nga Jozef Radi Nuk ka debat ma të gjatë e ma shterp të zhvilluem në kët vend se sa Debati mbi Dosjet… Nji debat që Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook