back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Zhak Shirak

Isa Ndreu & Lec Shllaku, beteja për sheshin “Skënderbej” në Paris – nga Ylli Polovina

Isa Ndreu & Lec Shllaku, beteja për sheshin “Skënderbej” në Paris nga Ylli Polovina Me radiogramin e koduar “Tepër sekret” dhe numër 3387 të datës 26...

35 vjetori i Sheshit Skanderbeg në Paris nga Cezar Ndreu

35 vjetori i Sheshit Skanderbeg në Paris (Place de Scanderbeg)  6-7 Maj 1980 -  6-7 Maj 2015 nga Cezar Ndreu Pas një përpjekje rreth 10 vjeçare të Isa Ndreut...

Isa Ndreu, atdhetari ynë i madh nga Hajri Mandri

Isa Ndreu, atdhetari ynë i madh nga Hajri Mandri “Në nji përvjetor të revistës “Koha e Jonë” Isa Ndreu do të shprehej: “Natyrisht në kët ndërmarje jam...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.