back to top
16.5 C
Tirana
E enjte, 23 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ymer Berisha

Turri i parahistorianëve për ta shkruar historinë dhe për ta rifallisfikuar atë – nga Nue Oroshi

Turri i parahistorianëve për ta shkruar historinë dhe për ta rifallisfikuar atë nga Nue Oroshi Shqipëria, Kosova, viset etnike shqiptare dhe diaspora e madhe atdhetare...

Marie Shllaku – Shote Galica e Shkodrës – nga Hamdi V. Thaçi

Marie Shllaku  - Shote Galica e Shkodrës nga Hamdi V. Thaçi Marie Shllaku ishte bashkëpunëtorja më e afërt e prof. Ymer Berishës, themeluesit të “Besës...

Marie Shllaku – shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën

Marie Shllaku - shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën Marie Shllaku mori pjesë në Kuvendin e Drenicës, më 20 janar 1945. Aty mbajti...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.