back to top
15.5 C
Tirana
E martë, 16 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Xhelal Dine

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë – Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) – nga Tomë Mrijaj

Një jetë e përkushtuar për Mirditën dhe atdhedashurinë Kapidan Nikollë Gjomarku (1927-2018) nga Tomë Mrijaj Pema gjenealogjike e parë e familjes së madhe dhe e mirënjohur...

Fiqiri Dine: Mbani nalt moralin! Kini kurajo dhe durim…

Fiqiri Dine: Mbani nalt moralin! Kini kurajo dhe durim... Ky asht fjalimi origjinal i Ish Kryeministrit Fiqiri Dine me rastin e Festës së Flamurit, të mbajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.