back to top
13.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vrasja

Vrasja e Gjeneral Enrico Tellinit dhe Kriza e Korfuzit

Vrasja e Gjeneral Enrico Tellinit dhe Kriza e Korfuzit Përgatiti Jozef Radi Enrico Tellini ka lindur në Castelnuovo Garfagnana në vitin 1871, por kaloi vitet...

Vrasja e nji biznesmeni dhe nji shkrim i Artur Zhejit…

Vrasja e nji biznesmeni dhe nji shkrim i Artur Zhejit... Vrasja e Artan Santos, është fragment i një serie vrasjesh që kanë ndodhur në botën...

Nën lkurë t’nji vrasësi e t’shumë vrasësve bashkë…

N'lkurë t'nji vrasësi dhe t'shumë vrasësve bashkë... Poezi nga Jozef Radi Kjo poezi asht nji reflektim i thellë e i gjatë mbi hallkat pafund të krimit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.