back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vito Kondi

Liri Belishova (14 tetor 1926 – 23 Prill 2018) – Opinione dhe trajtime

Liri Belishova (14 tetor 1926 - 23 Prill 2018) një ndër drejtueset e para të Partisë së Punës së Shqipërisë Opinione dhe trajtime Liri Belishova vdiq...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.