back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Violeta Manushi

“Të mos shembet Teatri, të shëmbet Qeveria!” – Genc Hoti në tri përgjigje për ndërtesën e Teatrit Kombëtar

“Të mos shembet Teatri, të shëmbet Qeveria!” Genc Hoti në tri përgjigje për ndërtesën e Teatrit Kombëtar Bisedoi Jozef Martini (Këtë rradhe, tri pyetje Genc Hotit...

Teatri Kombëtar dhe kujtesa e një kombi – nga Gëzim Zilja

Teatri Kombëtar dhe kujtesa e një kombi - nga Gëzim Zilja Asnjë shqiptar nuk mund ta merrte me mend se çdo t'i punonin Tiranës, pas...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.