back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vilsosn Kilica

Sigurimi i Shtetit dhe Thashethemnaja e Shkrimtarëve të Realizmit Socialist

Dokumenti në fjalë, i cili mban datën 10.08.1972, dhe i sigluar “Sekret”, është një informacion i Drejtorit të Drejtorisë së Punëve të Brendshme të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.