back to top
24.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Viktori Xhaçka

Ylli që s’e lanë të shkëlqejë… nga Doreida Dhonato Tezha

Ylli që s'e lanë të shkëlqejë... nga Doreida Dhonato Tezha Një borxh i imi moral ndaj drejtësisë, ndaj vuajtjeve dhe talentit të saj më detyrojnë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.