back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Viktima

Elie Wiesel

  “..Mbaj gjithnji nji qendrim! Asnjansia inkurajon shpesh shtypsin dhe asnjiherë viktimën... Heshtja i jep zemër gjithnji torturuesit dhe jo të torturuemit...”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.