back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vëllezerit Grimm

21 kuriozitete mbi Gjermaninë që ndoshta nuk i dinit: – nga Kujtim Ekani

21 kuriozitete mbi Gjermaninë që ndoshta nuk i dinit: nga Kujtim Ekani 1.Gjermania përbëhet nga 16 shtete federale, secili me kushtetutën e vet, qeverinë dhe disa...

Peshkatari dhe Gruaja e tij – Përrallë nga Vëllezerit Grimm

Peshkatari dhe gruaja e tij Vëllezërit Grim Përkthim nga Agim Xh. Dëshnica Na ishte një peshktar me gruan e tij. Ata jetonin diku pranë detit në një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.