back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasil Kuli

Aquarel me figurën e Fotaq Filipeut – nga Jozef Radi

Aquarel me figurën e Fotaq Filipeut - nga Jozef Radi Fotaq Filipeu i përket asaj shtrese intelektuale shqiptare që u shkollua shkëlyeshëm në Perëndim...

Ditët e vuajtjeve të mia… dhe Mihal Këshilli – nga Najada Spahiu – Dilo

Ditët e vuajtjeve të mia... dhe Mihal Këshilli nga Najada Spahiu - Dilo Ishte fillimi i vitit 1982. Sapo kisha mbaruar gjimnazin dhe isha e detyruar...

Fragmente kujtimesh
 për profesor Fotaq Filipeun… Flamur Shabani

Fragmente kujtimesh 
për profesor Fotaq Filipeun... nga Flamur Shabani Edhe pse kam shkruar edhe herë tjetër për profesorin, një cytje, një ngacmim
sado i vogël nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.