back to top
33.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vasa Qubrilloviq

Pse dhe si u vra Isa Boletini më 23 Janar 1916 në Podgoricë? nga Prof. Dr. Hakif Bajrami

Pse dhe si u vra Isa Boletini më 23 Janar 1916 në Podgoricë? nga Prof. Dr. Hakif Bajrami Isa Boletini akuzohej për vrasje, sepse më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.