Nyjet-Arkivit për » Vangjel Prifti «

Letër përtej kohës… rrëfim nga Lola Shehi – Cela

Letër përtej kohës… rrëfim nga Lola Shehi – Cela Sonte Nana, kam ndërmend të të lë pak pa gjumë. Kam shumë gjëra për të të thënë. Epo sa kohë kemi pa folur Lexo Me Teper.

Njiqind vjetori i nji shkolle… ku dikur është thirrur dhe emri yt… Jozef Radi

Njiqind vjetori i nji shkolle… ku dikur është thirrur dhe emri yt… Jozef Radi Hapja e vitit të ri shkollor 2013-2014, shënoi nji tjetër ngjarje pse jo edhe historike: Njiqind Vjetorin Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook