back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Valter Memisha

Profesori që jetën ia kushtoi shqipes – Gjashtë vjet pa Mësuesin e Popullit, Kolec Topalli! – nga Bledi Filipi

Profesori që jetën ia kushtoi shqipes Gjashtë vjet pa Mësuesin e Popullit, Kolec Topalli! nga Bledi Filipi “Vepra që profesor Kolec Topalli ka lënë pas  ka rëndësi në...

Haxhiademi si piketë për ata që shohin larg dhe ata që shohin rrotull… – vazhdim i një reagimi nga Jozef Radi

Haxhiademi si piketë për ata që shohin larg dhe ata që shohin rrotull... vazhdim i një reagimi nga Jozef Radi Në rrekje për të kuptuar pse...

Akademik Kolec Topalli dhe “Fjalori etimologjik i gjuhës shqipe” Prof. dr. Valter Memisha

Të nderuar miq, përshëndetje! Në muajin nëntor 2017, dolën nga shtypi kopjet e para të “Fjalorit etimologjik të gjuhës shqipe”, hartuar nga akademiku Kolec Topalli,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.