back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Vajzën e Valëve

Eshtë gjithmonë Mamaja ime! Rrëfim nga e përditshmja e Edmond Hasanit

Eshtë gjithmonë Mamaja ime! Rrëfim nga e përditshmja e Edmond Hasanit -Mondi, ma ndiz një cigare, ta pimë bashkë si dikur! -Po, mama, -i them dhe vras...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.