back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Urrejtja

Nelson Mandela (1918-2013) – Tre Aforizma kundra Urrejtjes

*** Arsimi asht arma ma e fuqishme për me ndryshue botën... *** Askush nuk lind duke urrye nji person tjetër për ngjyrën e tij të lëkurës, për rrethanat shoqnore...

Nën lkurë t’nji vrasësi e t’shumë vrasësve bashkë…

N'lkurë t'nji vrasësi dhe t'shumë vrasësve bashkë... Poezi nga Jozef Radi Kjo poezi asht nji reflektim i thellë e i gjatë mbi hallkat pafund të krimit...

Pindari (522-443 p.K) – Urrejtja

"Ma mirë kur të urrejnë, sesa kur ndjejnë keqardhje për ty..."

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.