back to top
28.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Urani Rumbo

Musine Kokalari (10 shkurt 1917 – 13 gusht 1983) Biografi nga Arjeta Kokalari – 100 Vjetori i Lindjes

Musine Kokalari (10 shkurt 1917 - 13 gusht 1983) Biografi për Musinenë nga Arjeta Kokalari 100 Vjetori i Lindjes (mbështetur në vetë shkrimet dhe dorëshkrimet të...

Unë… nxënësja e Sami Frashërit… Musine Kokalari

Unë... nxënësja e Sami Frashërit... nga kujtimet në dorëshkrim të Martires Musine Kokalari Në vetmi kanë kaluar afro 33 vjet revolucion. Në odën time të vogël,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.