back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Tuqididi

Mathieu Aref – njohësi i mirë i historisë akuzon rëndë Mustafa Nanon.

Mathieu Aref - njohësi i mirë i historisë akuzon rëndë Mustafa Nanon. Ja deklarata e tij e plotë: Fyrjet po vazhdojnë kundra kombit shqiptar: dje kundra Skënderbeut...

Tuqididi

 (460-397p.K.) – Vendimi

"Dy gjëra e kundërshtojnë marrjen e një vendimi të saktë: nxitimi dhe zemërimi..." 

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.