back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Toka e Katedraleve”

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip…! – nga Luigj Martini

Abat Prend Doçi për gjuhën dhe arsimin shqip...! nga Luigj Martini Dita Ndërkombetare e gjuhës Amtare 107 vjet nga shuarja e Abatit të Mirditës, në Orosh “Për Prend...

Abacia e Shën Llezhdrit në Malin e Shenjtë të Oroshit

Abacia e Shën Llezhdrit në Malin e Shenjtë të Oroshit Sipas një studimi të botuar në revistën "Leka" në vitet 40-të, në Malin e Shenjtë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.