back to top
31.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Titos Patrikios

Udhëtimet mbrapsht të Ndoc Gjetjes – nga Mark Simoni

Udhëtimet mbrapsht të Ndoc Gjetjes nga Mark Simoni “Gjithë jetën me çakla në krah”, më tha Ndoci një ditë, teksa unë ndjeva në zërin e tij...

Njerëzit e paditur dhe poezia nga Puntorie Muça – Ziba

Njerëzit e paditur dhe poezia nga  Puntorie Muça - Ziba (Kur mediokrët fjalën poezi, e përdorin në kuptimin inferior të saj, si “broçkulla ose përralla”) Fjala poezi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.