back to top
19.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Terenc Toçi

Skeda e Lazër Radit dhe Gjyqi Special (13 prill 1945)

Skeda e Lazër Radit në Gjyqin Special (13 prill 1945) Deklarata të Prokurorit të Gjyqit Special Bedri Spahiu Gjyq i posaçëm Special (1945) u bë me...

Persekutimi i shkrimtarëve dhe artistëve… Visar Zhiti

Persekutimi i shkrimtarëve dhe artistëve nga diktatura komuniste... nga Visar Zhiti Ka patur një kohë paradoksale, të pabesueshme dhe të rëndë, aspak të largët, madje...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.