back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Stille Nacht

“Stille Nacht” – “O e qeta Natè” – kanga dhe historia e përkthimit

“Stille Nacht” - “O e qeta Natè” Kanga dhe historia e përkthimit Kanga me nji melodi hyjnore e njoftun nè tan botën! E përkthyeme prej At Vinçenc...

Stille Nacht* – 25 Dhjetor 1978 Maks Rakipaj

Stille Nacht* - 25 Dhjetor 1978 Maks Rakipaj Po jua sjell këtë pjesë me rastin e Krishtlindjeve te nxjerrë nga Kujtimet e mia Dhjetor 1978... po...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.