back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Stavri Xharra

110 Aktantë të Sigurimit dhe organeve të diktaturës (1945-1990) nga Leka Ndoja

110 Aktantë të Sigurimit dhe organeve të diktaturës (1945-1990) nga Leka Ndoja Në përkujtim të 40 vjetorit të procesit të fundit gjyqësor ndaj klerit katolik, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.