back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Skënder Sherifi

Folësi lirik përballë imazhit gri, me mjegull dhe dritë – nga Prend Ndue Buzhala

Folësi lirik përballë imazhit gri, me mjegull dhe dritë nga Prend Ndue Buzhala (Çast eseistik), 27 Gri është simbol i shumëfishtë: ngjyrë e intelektit, ngjyrë e kompromisit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.