back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Sindromë Stokholmi

Një intervistë nga Jozef Radi – dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar…

Një intervistë nga Jozef Radi - dhe raportet e vështira me shtypin shqiptar... Zakonisht nuk jap intervista... më së shumti kam marrë intervista! Përzgjedhja në të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.