back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shyqyri Çupishti

Odisea e doktor Shyqyri Çupishtit – nga Edmond Hasani

Odisea e doktor Shyqyri Çupishtit nga Edmond Hasani Vila Kodra është ndërtuar me stil osman më 1882 dhe rikonstruktuar veç një herë, në vitin 1946....

Qerim Haxhiu – nacionalist dhe veprimtar i shquar për çështjen kombëtare, në Diasporën Shqiptare të Egjiptit – nga Kevin Haxhiu

Qerim Haxhiu - nacionalist dhe veprimtar i shquar për çështjen kombëtare, në Diasporën Shqiptare të Egjiptit nga Kevin Haxhiu Qerim Haxhiu lindi në Lushnjë më 7...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.