back to top
20.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shtëpia e Bardhë

Zgjedhjet në Filipine dhe rikthimi me sukses i forcave nacionaliste konservatore – nga Klajd Kapinova

Zgjedhjet në Filipine dhe rikthimi me sukses i forcave nacionaliste konservatore nga Klajd Kapinova Djali 64-vjeçar (Bongbong) i ish-Presidentit Ferdinand Marcos dhe Sara vajza e ish-Presidentit...

Një statujë e madhe e poetes Angelou… – nga Visar Zhiti

Një statujë e madhe e poetes Angelou... nga Visar Zhiti ...Maya Angelou (1928-2014), na befasoi kur e pamë në rrugët e ëashingtonit, statujë madhështore, po sa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.