back to top
23.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Shqipëria e Re”

Pa Jamarbër Markon! nga Hans-Joachim Lanksch

Pa Jamarbër Markon! (19.3.1951 - 4.9.2010) nga Hans-Joachim Lanksch “Dielli lind, perëndon dhe vdes” Jamarbër Marko u lind më 19 mars 1951, në Tiranë. Studion për gazetari...

(De)formimi i perceptimit nën socializëm Astrit Cani

(De)formimi i perceptimit nën socializëm nga Astrit Cani 17 janar 2012 (matrapupa) Gegnishtja është diellore, derdhje, spermë, përmbajtje; është një forcë e natyrës. Dhe është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.