back to top
29.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shpirt skllavi

Faik Konica (1875-1942) – Shpirt skllavi

"Atyreve që lindin skllav, u është skllavëria si një natyr'e dytë dhe ata jo vetëm s'marrin vesh çdo me thënë liri, po ndiejnë një...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.