back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shkolla 18 Tetori

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës Dine Dine

Rikthim në kohrat dhe vitet e shkollës nga Dine Dine Meqë ishte herët vendosëm të vizitojmë si çdo vit varrezat e prindërve tanë. Kaluam Savrën ku...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.