back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shën Thanasi

Qeroska… rrëfim nga Klodi Stralla

Qeroska... rrëfim nga Klodi Stralla Kujtime fëmijërie në prag të ndrrimviteve. Mbrëmë po ndiqja në Tv pamje nga Korça, duke rënë borë dhe vetiu kujtimet më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.