back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Shaban Palluzha

Aziz (Krasniqi) Zhilivoda (1912 -1994) – nga Adem Ademi

Aziz (Krasniqi) Zhilivoda  (1912 -1994) nga Adem Ademi Aziz Zhilivoda lindi dhe u rrit në fshatin Zhilivodë, rrëzë Maleve të Qyqavicës. Ishte një burrë i njohur...

Marie Shllaku – Shote Galica e Shkodrës – nga Hamdi V. Thaçi

Marie Shllaku  - Shote Galica e Shkodrës nga Hamdi V. Thaçi Marie Shllaku ishte bashkëpunëtorja më e afërt e prof. Ymer Berishës, themeluesit të “Besës...

Marie Shllaku – shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën

Marie Shllaku - shkodrania 20 vjeçare që u flijua për Kosovën Marie Shllaku mori pjesë në Kuvendin e Drenicës, më 20 janar 1945. Aty mbajti...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.