back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Seit Xhomaqi

“Përtej harrimit” dhe përkthimi i “Shekspirit” të Hygoit, si përpjekje në rimëkëmbjen historike të kujtesës së përbashkët – Ermira Godo – New York 27...

“Përtej harrimit” dhe përkthimi i “Shekspirit” të Hygoit, si përpjekje në rimëkëmbjen historike të kujtesës së përbashkët Ermira Godo (Xhomaqi) - New York, 27 maj...

Fjalë të vështira të një lamtumire… – Ermira Xhomaqi – Godo për Seit Xhomaqin

Fjalë të vështira të një lamtumire... Ermira Xhomaqi - Godo për Seit Xhomaqin Atje ku dhimbjeve të tua u shtohen dhimbjet pafund për ata që s'i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.