back to top
26.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Saimir Tahiri

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj – nga Enton Abilekaj

Presioni dhe pengimi i Drejtësisë, nga Rama tek Veliaj nga Enton Abilekaj Erion Veliaj që prej 10 ditësh u shmanget mediave, zgjodhi të komunikojë me publikun...

Ca gjëra duhen thënë… – nga Desada Metaj

Ca gjëra duhen thënë… nga Desada Metaj Saimir Tahiri nuk është “kokë turku”. Ai është përgjegjës për çorbën që sajoi dhe e gëlltiti bashkë me shefin...

Edi Rama, Juda i Shqipërisë – nga Erl Kodra

Edi Rama, Juda i Shqipërisë nga Erl Kodra Mund të duket si teori konspiracioni, por në fakt është e vërtetë: Edi Rama është antishqiptari më i...

Vendimi mund të çojë në një humbje, masive të besueshmërisë për SHBA-në në Ballkan Këshilltari i CDU-së, – Martin Henze flet per...

Vendimi mund të çojë në një humbje, masive të besueshmërisë për SHBA-në në Ballkan Këshilltari i CDU-së, Martin Henze flet per Gazetën Telegraf  . Franca, një vend neutral, ku mbizotëron sundimi...

Një dëshmitar i Revoltës së Spaçit midis nesh nga Thanas L. Gjika

Një dëshmitar i Revoltës së Spaçit midis nesh nga Thanas L. Gjika (Portret për inxhinierin marsheder Mina Kosta Kota) Në gazetën Dielli online të 21 majit 2017,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.